Iğdır Valiliği
Iğdır Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Iğdır Valiliği
Iğdır Valiliği
Taşınmazlar

   MÜDÜRLÜĞÜMÜZE AİT HİZMET BİNASI

Topçular Mahallesi Enverpaşa Caddesi No: 224 adresinde bulunan İl Müdürlüğümüze ait 21KI Pafta, 2010 Ada 5,8,9 ve 10 nolu parseller üzerinde 1887,65 m2 alan içerisinde 705 m2'lik taban alanı olan bir adet hizmet binası, 220 m2 taban alanına sahip laboratuvar binası mevcuttur. Yemekhane ve toplantı salonu, depo ve açık otopark sistemi mevcut olup, İl Müdürlüğümüze ait misafirhane ve lojman bulunmamaktadır. Isı yalıtım mantolama işleri tamamlanmıştır. Ana hizmet binasında Müdür, Müdür Yardımcıları, Proje ve Yapım Şube Müdürlüğü, Yapı Denetimi Şube Müdürlüğü, Yapı Malzemeleri Şube Müdürlüğü, İmar Ve Planlama Şube Müdürlüğü, Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü ile İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü birimleri bulunmaktadır.

 

        

        

 

EK BİNA

220 m2 taban alanına sahip laboratuvar binası mevcuttur. Ayrıca 80 kişiye hizmet verebilecek kapasitede yemekhanemiz ek binamızda yer almaktadır.

                   

       

       

 

KONFERANS SALONU

 

Müdürlüğümüz ana hizmet binası içerisinde bulunan konferans salonu, 120 kişiye hizmet verecek şekilde tasarlanmış olup, içerisinde projeksiyon cihazı, ses sistemi ve diğer teknik donanım bulunmaktadır. Salon, iç eğitimler, toplantılar ve Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen etkinliklerde kullanılmaktadır.

 

       

       

ARŞİV

 

       

       

 

 

YEMEKHANE

Ek binamızda yer alan, 2014 yılı itibari ile hizmete açılan yemekhanemizde aynı anda 80 kişi yararlanabilmektedir.