Iğdır Valiliği
Iğdır Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Iğdır Valiliği
Iğdır Valiliği
Personel

T.C.

IĞDIR VALİLİĞİ

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

     

Adı ve SOYADI

Ünvanı (Görevi)

Şubesi

Muhammet BEKTAŞ

İl Müdürü 

İnşaat Mühendisi

Efkan ARAS

İl Müdür Yardımcısı V.

İnşaat Mühendisi

İbrahim AKDOĞDU

Milli Emlak Müdürü

Milli Emlak Müdürü

 

 

 

Ulaş AVŞAR

Harita Teknikeri

MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ

İbrahim AKDOĞDU
Milli Emlak Müdürü

Yaver ÇEÇEN

Makine Teknikeri

Güven KARASU

V.H.K.İ.

Mehmet Ali AYDIN

V.H.K.İ.

Ali ÇALIK

V.H.K.İ.

Pınar EKİNCİ

V.H.K.İ.

Levent ATAM

V.H.K.İ.

Abdullah ÇİNİBULAK

V.H.K.İ. Tuzluca Şefi

Uğur VURAL

V.H.K.İ. Aralık ve Karakoyunlu Şefi

Savaş EKŞİ

V.H.K.İ.

 

 

 

Davut TEKMİL

İnşaat Mühendisi

PROJE VE YAPIM
ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Mürteza ÇALAR
Şube Müdürü V.
İnşaat Teknikeri

Mehmet ÇALGAN

Elektrik Mühendisi

Furkan ÖLMEZ

Makine Mühendisi

Bilge Hatun OĞAN

Mimar

Adnan GÜZELSOY

Makine Teknikeri

Kasım GÜREL

Elk.Elekt. Mühendisi

Göksel GÜLBEY

Teknisyen

Aras KANBİR

Mimar

Adem KILAVUZ

Makine Mühendisi

 

İbrahim MUSAGİL

Makine Teknikeri

YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİ
ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Sami MOÇ
Şube Müdürü V. Elektrik Mühendisi

Hakan ÖZDEMİR

İnşaat Mühendisi

Neslihan YILDIZ

Elektrik Mühendisi

M.Ali KAHRAMANİ

İnşaat Teknikeri

Ferhat NERSE

Mimar

Nesip TEKAY

Çevre Mühendisi

ÇED. ve ÇEV .İZN. 
SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Efkan ARAS
Şube Müdürü V. Çevre Mühendisi

     

Murat OLAY

Çevre Mühendisi

ÇEV. YÖNT. ÇEV. DEN. İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Efkan ARAS
Şube Müdürü V. Çevre Mühendisi

Mesut Ahmet ŞAHİN

Çevre Mühendisi

 

 

 

Ersoy YILMAZ

Elektrik Teknikeri

İMAR VE PLANLAMA
ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Metin Kamber AVCIOĞLU
Şube Müdürü V.
İnşaat Teknikeri

Yunus YETER

Jeoloji Mühendisi

Ahmet YURDAER

Harita Mühendisi

 

 

 

Doğukan ARAS

İnşaat Mühendisi

ALT YAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM
ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Metin Kamber AVCIOĞLU
Şube Müdürü V. İnşaat Teknikeri

 

 

 

Dilek AKGÜN

Şef

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİ
ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ve
YEREL YÖNETİMLER
ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Aynur YALÇINTAŞ
Şube Müdürü

Mithat ÇATALKAYA

Ayniyat Saymanı

Ali GÖKÇE

Bilgisayar İşletmeni

Hülya AYHAN

V.H.K.İ.

Sedat KARTAL

Memur

Adnan SARMA

V.H.K.İ.

Hatice HOŞHABER

V.H.K.İ.

Nilüfer AYSEL

Memur

S.Ali HOŞHABER

Bilişim Uzmanı

Ziver AKARAS

Teknisyen Yard.

M. Zeki BOZKURT

Hizmetli

Möhsün ARSLAN

Şoför

Davut BOZAN

4-d

Çağlayangil KAL

4-d

Esra KUŞUT

4-d

Mustafa BAĞIŞ

4-d

Adem KARACA

Güvenlik  4-d

Murat KAYA

Güvenlik  4-d

Cem KAYA

Güvenlik  4-d

Ömer AĞTAŞLI

Güvenlik  4-d

Ata Paşa ÇATAK

Güvenlik  4-d

Ali GÜNEŞ

Şoför 4-d

Mustafa ERKUT

Şoför 4-d